Popieriaus karpinių paroda, skirta Vilniaus 700 metų jubiliejui
Parodos turinį sudaro 17 autorių, tautodailininkų - meno kūrėjų darbų. Karpiniai atlikti karpant žirklutėmis ar pjaustant peiliuku. Paveikslų motyvai susiję su Lietuvos sostine Vilniumi. Paveiksluose vaizduojami Vilniaus miesto kultūros elementai, architektūros motyvai, jų segmentų detalės, sakraliniai objektai, istoriniai įvykiai, padavimai, pasakojimai, tradicinės šventės bei šių dienų miesto vaizdai. Populia Siekdama plėtoti ir populiarinti karpinių meno tautodailės tradicijas, BENDRIJA nuo 1981 –ųjų metų suorganizavo 9 respublikines popieriaus karpinių parodas. 1989, 1995 , 2016 metais organizavo tarptautines karpinių parodas, paskutinioji – ,,Karpinių Kalėdos“, buvo eksponuota Lietuvos nacionaliniame muziejuje, dalyvavo 138 autoriai iš 30 šalių.
Kartu su Lietuvos nacionaliniu muziejumi Išleisti 4 parodų katalogai. 2017 m. bendrijos narių paroda buvo eksponuojama LR Seimo rūmuose, Vokietijoje - SYKE miesto muziejuje. 2021m. , kartu su Vilniaus etninės kultūros centru surengta paroda iš ciklo ,,Sakralinė liaudies dailė. Karpiniai“, Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje. Jau aštuoniolika metų popieriaus karpiniai eksponuojami Vilniaus ir Utenos rajoninėse ir regioninėse parodose. Lietuvos karpytojų personalinės parodos, edukacinės programos, mokymai, parodos vyksta ne tik Lietuvoje, bet ir įvairiose pasaulio šalyse: Lenkijoje, Prancūzijoje, Airijoje, Anglijoje, JAV, Japonijoje, Graikijoje, Vokietijoje,Italijoje ir kt. Tai tautodailininkų žinutės apie Lietuvoje populiarinamas ir puoselėjamas etnines vertybes- popieriaus karpinius. Apie Lietuvos karpytojus ( jie visi yra ir šios parodos dalyviai) , žino daugelio pasaulio šalių šio meno atstovai, dalis jų – kolegos , priklausantys bendroms tarptautinėms popieriaus karpytojų organizacijoms. Šios parodos dalyviai : Odeta Tumėnaitė – Bražėnienė, Laimutė Benešiūnaitė- Fedosejeva, Klaidas Navickas, Diana Lukošiūnaitė, Albina Mackevičienė, Irena Katinauskienė, Juventa Mudėnienė yra išleidę savo kūrybos knygas, kuriose dalis turinio skiriama šio tautodailės žanro savarankiškiems mokymams.
Šios parodos dalyviai savo kūryba išreiškiantys pagarbą Lietuvos sostinei Vilniui:
Klaidas Navickas (Trakai), Odeta Tumėnaitė – Bražėnienė (Utena), Rasa Slesoriūnienė (Utena), Rūta Vanagickienė (Utena), Roma Gudaitienė (Vilnius), Laimutė Fedosejeva (Vilnius) , Virginija Makuškienė (Vilnius), Rita Abarienė (Vilnius), Laima Skipitienė (Vilnius), Irena Katinauskienė (Vilnius) Diana Lukošiūnaitė (Druskininkai), Lina Kabelkaitė(Druskininkai), Albina Mackevičienė (Kėdainiai), Vilija Šmitaitė - Jurkuvienė (Tauragė), Lina Paukštienė (Utena), Aurika Urbonienė (Vilnius), Irma Barauskaitė-Klimkienė.
Lietuvos tautodailininkų sąjungos Vilniaus ir Vilniaus krašto
Tautodailininkų – meno kūrėjų bendrijų pirmininkė Ramutė Kraujalienė